pronajem-autobusu-praha.png

Pronájem autobusu FurraBus s ochotným řidičem

pronajem-autobusu-praha.svg

Pronájem autobusu

Dopravíme Vás do cíle! Vy si jen řekněte odkud a kam chcete jet. Naše autobusy značek Mercedes Benz / Setra / Temsa, pro skupiny různých velikostí, jsou čisté, moderně vybavené a připravené pro Vás na jakoukoliv akci. Po Čechách nebo daleko za hranice. Jsme mezinárodní autobusová doprava FurraBus.

pronajem-autobusu-praha.jpg

Pronájem autobusu

Hledáte pronájem autobusu na výlet, firemní teambuilding, za vzděláním nebo na jakoukoliv jinou cestu? Máme autobus pro každou příležitost! Náš vstřícný řidič vás vyzvedne kdekoliv po Čechách a dopraví bezpečně na všechna požadovaná místa, stačí tedy vyplnit objednávkový formulář níže a potkáme se v den odjezdu. Vaše cesta = naše starost. 

Pravidelná dezinfekce

Od roku 2020 je samozřejmostí kompletní dezinfekce celého interiéru autobusu po odchodu pasažérů na konci každého dne.

autobusova-doprava-praha.jpg

Práce nás baví!

Ruku na to, že vás vyzvedne usměvavý řidič a čistý zájezdový autobus typu LUX – tedy vyvoněný bus zahraniční značky Mercedes / Setra / Temsa a to v patřičné cestovní výbavě: klimatizace, bezpečnostní pásy, sklopná sedadla s výsuvem do uličky, funkční WC, USB nebo DVD přehrávač, mikrofon, kávovar, lednice s nápoji. PS ty hnědý podšálky vracet nemusíte, máme jich dost!

Nic není nemožné

U všech pronájmů autobusu lze předem domluvit služby certifikovaného průvodce. Pro zahraniční klientelu umíme zajistit jazykově vybaveného řidiče (AJ, NJ, RU). Můžete si zvolit zastávky i trasu, kterou pojedeme, preferované občerstvení, nebo zábavu po cestě. V případě větších zavazadel nebo objemnějšího sportovního vybavení můžeme za autobus připojit přívěs, skibox nebo cyklopřívěs.

pronajem-autobusu-s-ridicem.jpg

Rezervace

Rezervace provádíme až rok předem. Víme, že život občas nejde podle plánu a proto se nemusíte bát nám zavolat - po provedení rezervace jsme stále otevřeni změnám v požadavcích dopravy.

Při uzavření hranic v polovině března byla bez diskuze všem klientům vrácena záloha za objednanou autobusovou dopravu. Nemějte starosti, že přijdete o své peníze z důvodu zásahu vyšší moci.

Naše motto

Bezpečí, komfort a spokojený klient. Rádi Vás o tom přesvědčíme osobně. Stačí vyplnit poptávkový formulář níže...

Poptejte nezávazně
naše služby

Ostatní služby

svatebni-autobus.jpg

Svatební autobus

Více informací

Svatební autobus

Based on our own experience, we consider the wedding being a big step in life and its planning can be quite stressful. Renting a private bus for a wedding with a driver can minimize the logistics hassle for the bride and groom. Surprise your guests and get them easily to the church, ceremony hall, or wedding reception with the Wedding FurraBus.

Více informací
firemni-autobus.png

Autobusy pro firmy

Více informací

Autobusy pro firmy

At your next corporate event, FurraBus is the ideal partner to handle all of your transportation demands. Whether you need to get your employees to team building, Christmas party, conference, training, seminar, or various types of corporate- and business-related outings - we will take care of the logistics.

Více informací
pronajem-autobusu-skoly

Autobus pro školy a univerzity

Více informací

Autobus pro školy a univerzity

It doesn't matter if you need a bus for 20 students or the whole school - we can provide you with buses that meet the needs and size of your group. If you are looking for a bus service for your school, you are at the place.

Více informací
cestovni-kancelar-doprava.png

Zájezdy pro CK

Více informací

Zájezdy pro CK

Are you a travel or incoming tour operator, event agency, and looking for a reliable carrier to provide you with transportation?

Více informací
svozy-zamestnancu-do-prace.jpg

Zaměstnanecké svozy

Více informací

Zaměstnanecké svozy

Pro korporátní klientelu nabízíme pravidelné svozy (linky) zaměstnanců na pracoviště dle potřeb zaměstnavatele. Rádi vám zdarma vypracujeme individuální plán včetně cenového návrhu. Většinou se jedná o svozy do hůře přístupných periferií Prahy.

Více informací
autobusova-doprava-sport-sportovci.jpg

Autobus pro kluby

Více informací

Autobus pro kluby

Are you looking for transport to training sessions, away matches and championships? FurraBus has a wealth of experience with athletes. There's no equipment we wouldn't take.

Více informací
autobusova-doprava-praha-transfery.jpg

Transfery po Praze

Více informací

Transfery po Praze

Individual city transfers, Prague sightseeing tours.

Více informací
letistni-transfer.jpg

Transfer na letiště

Více informací

Transfer na letiště

Are you wondering how to get to Václav Havel International Airport? Do you need a transfer to Munich, Leipzig, Vienna or elsewhere? FurraBus will take care of you.

Více informací
mezinarodni-autobusova-doprava.jpg

Mezinárodní autobusová doprava

Více informací

Mezinárodní autobusová doprava

Přeprava osob v rámci České republiky, nebo za hranice v rámci EU nebo ještě dál? Nic není nemožné. 

Více informací
mista.png

Ceny autobusové dopravy

Více informací

Ceny autobusové dopravy

Pronájem autobusu - ceník platný od 1.1.2020

Více informací

Fotogalerie

Máte otázky nebo potřebujete objednat naše služby?

Zavolejte nám 702 99 60 99

Napište nám info@furrabus.cz

FurraBus s.r.o., autobusová doprava, se sídlem: Penízovková 198, Praha 22, 104 00; IČ 08208964, DIČ CZ08208964; datová schránka ITW6HXY

 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování
funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti
využíváme soubory cookie.
Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím