pronajem-autobusu-skoly

Autobusová doprava pro univerzity, školy i školky

pronajem-autobusu-praha.svg

Nezáleží na tom, jestli je Vás 30 nebo 100 - zajistíme pro Vás autobusy, které vyhovují vašim potřebám. 

autobus-pro-skoly.png

Společný školní výlet po ČR nebo Evropě? Není problém.

Pokud potřebujete v zimě dopravu na lyžařský výcvik, připojíme za autobus vlek nebo skibox. Řetězy máme! Plánujete uspořádat v létě cyklovýlet? Připojíme cyklovlek. Nic není nemožné. 

Ať už organizujete třídní výlet do Kutné hory, Terezína, Českého Krumlova, nebo chcete vzít třídu na exkurzi za zážitky a poznáním za hranice ČR, pronájem autobusu od společnosti FurraBus je tou správnou volbou. Autobus si můžete pronajmout na pár hodin nebo klidně celý týden.

Náš řidič se přizpůsobí Vašemu rozvrhu. Prostě se jen připoutejte a užijte si jízdu, o vše ostatní se postará FurraBus autobusová doprava. 

skolni-autobus.jpg

Máte zvláštní požadavky, jako je akreditovaný průvodce, USB přehrávač na filmy, nebo možnost nákupu teplých a studených nápojů během cesty? Jednoduše dejte vědět při rezervaci a pokusíme se Vaší žádosti vyhovět. 

Je jasné, že plánovat cestu s třídou nebo celou školou může být složité a velmi snadno se mohou detaily cesty změnit. Jakékoliv změny cesty jsme schopni akceptovat 2 týdny před odjezdem, tedy můžete změnit počet cestujících, místa a časy, itinerář v průběhu rezervace. Jen upozorňuji, že některé změny mohou cenu zvýšit.

Každá cesta je jedinečná, to platí v případě velkých skupin dvojnásob. Pokud máte složitější cestu s několika zastávkami, zajistíme, aby se každý bezpečně a pohodlně dostal tam, kam potřebuje. S plánováním máme zkušenosti, rádi Vám pomůžeme.

Bude to Váš rozvrh, Vaše cesta, Váš školní FurraBus! 

Poptejte nezávazně
naše služby

Ostatní služby

pronajem-autobusu-praha.png

Pronájem autobusu Praha

Více informací

Pronájem autobusu Praha

We will take you to your destination! No matter where from and where to you want to go. Our Mercedes and Setra buses are modernly equipped and ready for any group sightseeing tour or a day trip.

Více informací
svatebni-autobus.jpg

Svatební autobus

Více informací

Svatební autobus

Based on our own experience, we consider the wedding being a big step in life and its planning can be quite stressful. Renting a private bus for a wedding with a driver can minimize the logistics hassle for the bride and groom. Surprise your guests and get them easily to the church, ceremony hall, or wedding reception with the Wedding FurraBus.

Více informací
firemni-autobus.png

Autobusy pro firmy

Více informací

Autobusy pro firmy

At your next corporate event, FurraBus is the ideal partner to handle all of your transportation demands. Whether you need to get your employees to team building, Christmas party, conference, training, seminar, or various types of corporate- and business-related outings - we will take care of the logistics.

Více informací
cestovni-kancelar-doprava.png

Zájezdy pro CK

Více informací

Zájezdy pro CK

Are you a travel or incoming tour operator, event agency, and looking for a reliable carrier to provide you with transportation?

Více informací
svozy-zamestnancu-do-prace.jpg

Zaměstnanecké svozy

Více informací

Zaměstnanecké svozy

Pro korporátní klientelu nabízíme pravidelné svozy (linky) zaměstnanců na pracoviště dle potřeb zaměstnavatele. Rádi vám zdarma vypracujeme individuální plán včetně cenového návrhu. Většinou se jedná o svozy do hůře přístupných periferií Prahy.

Více informací
autobusova-doprava-sport-sportovci.jpg

Autobus pro kluby

Více informací

Autobus pro kluby

Are you looking for transport to training sessions, away matches and championships? FurraBus has a wealth of experience with athletes. There's no equipment we wouldn't take.

Více informací
autobusova-doprava-praha-transfery.jpg

Transfery po Praze

Více informací

Transfery po Praze

Individual city transfers, Prague sightseeing tours.

Více informací
letistni-transfer.jpg

Transfer na letiště

Více informací

Transfer na letiště

Are you wondering how to get to Václav Havel International Airport? Do you need a transfer to Munich, Leipzig, Vienna or elsewhere? FurraBus will take care of you.

Více informací
mezinarodni-autobusova-doprava.jpg

Mezinárodní autobusová doprava

Více informací

Mezinárodní autobusová doprava

Přeprava osob v rámci České republiky, nebo za hranice v rámci EU nebo ještě dál? Nic není nemožné. 

Více informací
mista.png

Ceny autobusové dopravy

Více informací

Ceny autobusové dopravy

Pronájem autobusu - ceník platný od 1.1.2020

Více informací

Fotogalerie

Máte otázky nebo potřebujete objednat naše služby?

Zavolejte nám 702 99 60 99

Napište nám info@furrabus.cz

FurraBus s.r.o., autobusová doprava, se sídlem: Penízovková 198, Praha 22, 104 00; IČ 08208964, DIČ CZ08208964; datová schránka ITW6HXY

 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování
funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti
využíváme soubory cookie.
Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím