autobusová-doprava.png

Autobusová doprava

pronajem-autobusu-praha.svg

Vážená paní, vážený pane,

 

     děkuji, že jste zavítali na naše webové stránky. Pokud preferujete kvalitu před kvantitou, jste tu správně. Pevně si stojíme za naším mottem: bezpečí, komfort a spokojený klient. Dostát tomuto závazku není jednoduché a rád Vás o tom s týmem mých kolegů přesvědčíme. 

autobusová-doprava.png

Práce nás baví, proto se k nám klienti rádi vrací.

Na konci cest často od klientů slýcháme "příště voláme opět FurraBus". Proč? Protože co si domluvíme, to platí. A pokud pro Vás přijede náš usměvavý řidič, čistý a komfortní zájezdový autobus, nemáte důvod cokoliv měnit. Vážíme si všech klientů stejně, postaráme se stejně tak dobře o firemní konferenci, teambuilding nebo výjezdní zasedání, jako o školní výlet, či cestu na jazykový pobyt. Vnitrostátní a mezinárodní autobusová doprava FurraBus - to jsou autobusy typu LUX = vozový park složen z autobusů zahraničních značek Mercedes / Setra / Temsa a to v patřičné cestovní výbavě: klimatizace, bezpečnostní pásy, sklopná sedadla s výsuvem do uličky, opěrky, funkční toaleta, USB přehrávač, mikrofon, kávovar, lednička s chlazenými nápoji. Profesionální řidiči, kteří absolvují každý rok profesní školení a kteří preferují defenzivní způsob jízdy = jízda s FurraBusem jako v bavlnce!

 

autobusova-doprava-praha.png

Autobusová doprava FurraBus, s.r.o.

Autobusová doprava se dělí na linkovou a příležitostnou. Čas od času vypomáháme na linkových spojích, ale naší doménou je doprava nelinková - tedy příležitostná zájezdová doprava. Proto u nás nekoupíte jízdenky na FlixBus nebo Regiojet, ale zato si můžete objednat celý autobus nebo mikrobus jen pro sebe.

Není autobus jako autobus, zajistíme přepravu autobusy výhradně kategorie Euro V a Euro VI. I proto Vás dovezeme kamkoliv si budete přát, třeba do Pece pod Sněžkou, do sklepa na Moravu, ale i tam, kde platí zákaz vjedu pro autobusy s nižší ekologickou normou, jako například Berlín, Londýn atp.

Jsme autobusový dopravce pro každou příležitost. Základem je door2door servis, tedy náš vstřícný řidič Vás vyzvedne kdekoliv si budete přát a dovolují tomu i předpisy, které striktně dodržujeme. Cíl a průběh cesty si určujete také Vy. 

Pravidelná dezinfekce

Od roku 2020 je samozřejmostí kompletní dezinfekce celého interiéru autobusu po odchodu pasažérů na konci každého dne.

autobusová-doprava-praha.png

Objednávka autobusu

Přejete si objednat autobus? Vyplňte formulář na konci této stránky, nezapomeňte poctivě vyplnit všechny údaje a představy vaší cesty. Nejpozději do 24 hodin se Vám ozveme zpět. Je potřeba si včas zamluvit termín a odsouhlasit cenu. Ne vždy máme volné kapacity, takže čím dříve, tím lépe. Občas umíme i zázraky na počkání a pokud si to klient a situace žádají, jsme schopni za hodinu přistavit. 

Potřebujete více?

U všech pronájmů autobusů lze předem domluvit služby certifikovaného průvodce, na přání je možné zajistit hostesky, které se budou starat o pasažéry po celou dobu výletu, pokud by Vám vstřícný řidič nestačil. Pro zahraniční klientelu umíme zajistit jazykově vybaveného řidiče (AJ, NJ, RU). Můžete si zvolit zastávky i trasu, kterou pojedeme, preferované občerstvení, nebo zábavu po cestě. V případě větších zavazadel nebo objemnějšího sportovního vybavení můžeme za autobus připojit přívěs, skibox nebo cyklopřívěs.

Bude to Vaše cesta, Váš FurraAutobus!

Poptejte nezávazně
naše služby

Ostatní služby

pronájem-autobusu.png

Pronájem autobusu

Více informací

Pronájem autobusu

Dopravíme Vás bezpečně do cíle! Vy si jen řekněte odkud a kam chcete jet. Naše autobusy jsou čisté a moderně vybavené, připravené na jakoukoliv skupinovou exkurzi nebo výlet.

Více informací
pronajem-autobusu-skoly

Autobus pro školy a univerzity

Více informací

Autobus pro školy a univerzity

Nezáleží na tom, jestli potřebujete autobus pro celou třídu, nebo celou školu - zajistíme tolik autobusů, kolik potřebujete.

Více informací
firemni-autobus.png

Autobusy pro firmy

Více informací

Autobusy pro firmy

Pro vaši firemní akci je pronájem autobusu od společnosti FurraBus ideálním partnerem. Ať už potřebujete své zaměstnance dostat na teambuilding, vánoční večírek, konferenci, školení, seminář, párty - rádi se postaráme o logistiku.

Více informací
svatebni-autobus.jpg

Svatební autobus

Více informací

Svatební autobus

Z vlastní zkušenosti víme, že svatba je veliký životní krok a její plánování dokáže být dost stresující. Pronájem soukromého autobusu na svatbu s řidičem může nevěstě i ženichovi ulehčit spoustu starostí s logistikou. Překvapte své hosty a dostaňte je snadno na obřad do kostela, obřadní síně, nebo na hostinu svatebním FurraBusem. 

Více informací
cestovni-kancelar-doprava.png

Zájezdy pro CK

Více informací

Zájezdy pro CK

Jste cestovní nebo incomingová kancelář, eventová agentura a poohlížíte se po spolehlivém dopravci, který by pro vás zajistil dopravu?

Více informací
svozy-zamestnancu-do-prace.jpg

Zaměstnanecké svozy

Více informací

Zaměstnanecké svozy

Pro korporátní klientelu nabízíme pravidelné svozy (linky) zaměstnanců na pracoviště dle potřeb zaměstnavatele. Rádi vám zdarma vypracujeme individuální plán včetně cenového návrhu. Většinou se jedná o svozy do hůře přístupných periferií Prahy.

Více informací
autobusova-doprava-sport-sportovci.jpg

Autobus pro kluby

Více informací

Autobus pro kluby

Hledáte dopravu na tréninky, výjezdy na zápasy a mistrovství? Se sportovci má FurraBus zkušenosti. Není skupina, kterou bysme neodvezli. 

Více informací
autobusova-doprava-praha-transfery.jpg

Transfery po Praze

Více informací

Transfery po Praze

Individuální transfery po městě, okružní jízdy Prahou. 

Více informací
letistni-transfer.jpg

Transfer na letiště

Více informací

Transfer na letiště

Přemýšlíte, jak se dostat na mezinárodní letiště Václava Havla? Potřebujete transfer na letiště Mnichov, Lipsko, Vídeň nebo kamkoliv jinam? FurraBus se o vás postará. 

Více informací
mezinarodni-autobusova-doprava.jpg

Mezinárodní autobusová doprava

Více informací

Mezinárodní autobusová doprava

Přeprava osob v rámci České republiky, nebo za hranice v rámci EU nebo ještě dál? Nic není nemožné. 

Více informací
mista.png

Ceny autobusové dopravy

Více informací

Ceny autobusové dopravy

Pronájem autobusu - ceník platný od 1.1.2022

Více informací

Fotogalerie

Máte otázky nebo potřebujete objednat naše služby?

Zavolejte nám 702 99 60 99

Napište nám info@furrabus.cz

Pronájem autobusů zajišťuje společnost FurraBus s.r.o. se sídlem Tržiště 1, Praha 1, 118 00 Malá Strana; IČ 08208964, DIČ CZ08208964; datová schránka ITW6HXY