mezinarodni-autobusova-doprava.jpg

Autobusem po Evropě - mezinárodní autobusová doprava

pronajem-autobusu-praha.svg

Mezinárodní autobusová doprava

Rozdíl není jen v počtu kilometrů. Jedná se poměrně složitý logistický proces a my jsme připraveni splnit vaše náročné požadavky. 

mezinarodni-preprava-osob.jpg

Mezinárodní autobusová doprava

Jiný kraj, jiný mrav a v autobusové dopravě to platí dvojnásob. Potřebujete-li se dostat autobusem do Londýna, na pláž do Chorvatska, nebo na východ třeba do Petrohradu? Základnu máme v Praze, cíl našich cest však určují naši klienti. A je jen na Vás, kolik tisíc kilometrů se potřebujete dostat daleko.

Pravidelný servis

Nebudeme si nic nalhávat - pro dlouhé cesty je potřeba mít autobus dvojnásob připravený po technické stránce na 100%. Proto nekompromisně dodržujeme servisní intervaly a preventivně měníme všechny díly tak, abychom eliminovali rizika a starosti spojená s poruchou při dlouhých cestách. 

Práce nás baví!

Základem pro dlouhé mezinárodní cesty jsou zkušení řidiči a čistý autobus typu LUX – tedy zahraniční značky jako Mercedes / Setra / Temsa a to v plné výbavě: klimatizace, funkční WC, nápojový automat pro přípravu teplých nápojů či instantních polévek, lednice s chlazenými nápoji, sklopná sedadla s výsuvem, USB nebo DVD přehrávač, mikrofon.

mezinarodni-doprava-autobusem.jpg

Rezervace

Rezervace na mezinárodní autobusovou dopravu provádíme až rok předem. Víme, že život občas nejde podle plánu a proto se nemusíte bát nám zavolat - po provedení rezervace jsme stále otevřeni změnám a úpravám vaší cesty. Při uzavření hranic v březnu 2020 jsme všem klientům vrátili zálohy za objednanou autobusovou dopravu. Nemusíte se tak bát, že přijdete o své peníze z důvodu zásahu vyšší moci. 

Naše motto

Bezpečí, komfort a spokojený klient! Rádi Vás o tom přesvědčíme sami. Stačí vyplnit formulář níže...

 

Poptejte nezávazně
naše služby

Ostatní služby

pronajem-autobusu-praha.png

Pronájem autobusu Praha

Více informací

Pronájem autobusu Praha

We will take you to your destination! No matter where from and where to you want to go. Our Mercedes and Setra buses are modernly equipped and ready for any group sightseeing tour or a day trip.

Více informací
svatebni-autobus.jpg

Svatební autobus

Více informací

Svatební autobus

Based on our own experience, we consider the wedding being a big step in life and its planning can be quite stressful. Renting a private bus for a wedding with a driver can minimize the logistics hassle for the bride and groom. Surprise your guests and get them easily to the church, ceremony hall, or wedding reception with the Wedding FurraBus.

Více informací
firemni-autobus.png

Autobusy pro firmy

Více informací

Autobusy pro firmy

At your next corporate event, FurraBus is the ideal partner to handle all of your transportation demands. Whether you need to get your employees to team building, Christmas party, conference, training, seminar, or various types of corporate- and business-related outings - we will take care of the logistics.

Více informací
pronajem-autobusu-skoly

Autobus pro školy a univerzity

Více informací

Autobus pro školy a univerzity

It doesn't matter if you need a bus for 20 students or the whole school - we can provide you with buses that meet the needs and size of your group. If you are looking for a bus service for your school, you are at the place.

Více informací
cestovni-kancelar-doprava.png

Zájezdy pro CK

Více informací

Zájezdy pro CK

Are you a travel or incoming tour operator, event agency, and looking for a reliable carrier to provide you with transportation?

Více informací
svozy-zamestnancu-do-prace.jpg

Zaměstnanecké svozy

Více informací

Zaměstnanecké svozy

Pro korporátní klientelu nabízíme pravidelné svozy (linky) zaměstnanců na pracoviště dle potřeb zaměstnavatele. Rádi vám zdarma vypracujeme individuální plán včetně cenového návrhu. Většinou se jedná o svozy do hůře přístupných periferií Prahy.

Více informací
autobusova-doprava-sport-sportovci.jpg

Autobus pro kluby

Více informací

Autobus pro kluby

Are you looking for transport to training sessions, away matches and championships? FurraBus has a wealth of experience with athletes. There's no equipment we wouldn't take.

Více informací
autobusova-doprava-praha-transfery.jpg

Transfery po Praze

Více informací

Transfery po Praze

Individual city transfers, Prague sightseeing tours.

Více informací
letistni-transfer.jpg

Transfer na letiště

Více informací

Transfer na letiště

Are you wondering how to get to Václav Havel International Airport? Do you need a transfer to Munich, Leipzig, Vienna or elsewhere? FurraBus will take care of you.

Více informací
mista.png

Ceny autobusové dopravy

Více informací

Ceny autobusové dopravy

Pronájem autobusu - ceník platný od 1.1.2020

Více informací

Fotogalerie

Máte otázky nebo potřebujete objednat naše služby?

Zavolejte nám 702 99 60 99

Napište nám info@furrabus.cz

FurraBus s.r.o., autobusová doprava, se sídlem: Penízovková 198, Praha 22, 104 00; IČ 08208964, DIČ CZ08208964; datová schránka ITW6HXY

 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování
funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti
využíváme soubory cookie.
Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím