service-2.jpg

Wedding Bus

logo-small.svg

Z vlastní zkušenosti víme, že svatba je velký životní krok a její plánování dokáže být dost stresující. Pronájem soukromého autobusu na svatbu s řidičem může nevěstě i ženichovi ulehčit nemálo starostí s logistikou. Překvapte své hosty a dostaňte je snadno na obřad, do kostela nebo obřadní síně, do restaurace apod. Postaráme se o kompletní logistiku Vaší svatby a vy si tak můžete na svém seznamu úkolů starosti s tranferem nebo parkováním odšrtnout. Vaše hosty jednoduše dostaneme tam, kam potřebujete. 

content-image-2.jpg

Svatba na více místech

Někdy je svatba podobná závodu s časem. Program je naplánován minutu po minutě a může se odehrávat na vícero místech. Ať už máte svatební obřad, přípitek, večeři, nebo after party vždy na jiném místě, rádi se o tuto složitou přepravu hostů postaráme.

Řidič autobusu se Vám bude věnovat po celý den, tak jak potřebujete Vy a Vaši hosté. Možný je i pronájem autobusu po celou noc a Vy tak neřešíte, jak se kdo dopraví po městě domů. 

Chcete udělat opravdu velký dojem? Nechte si Váš svatební autobus nastrojit podle vlastního přání a vkusu.

content-image-1.jpg

Svatební dary
a zavazadla v bezpečí

Pokud si pronajmete autobus na svatbu, hosté mají možnost zanechat svá zavazadla, dary nebo náhradní oděv v úložném prostoru autobusu. Také můžeme snadno přepravovat nadměrné svatební dary a až bude ten správný čas na předání, stačí se obrátit na řidiče, který je Vám vždy po ruce.

Před, během, nebo po svatebním obřadu jsou kufry autobusu bezpečným místem, kde si můžete nechat své věci a užít si den.

Poptejte nezávazně
naše služby

Ostatní služby

service-5.jpg

Airport Transfers

Více informací

Airport Transfers

Are you wondering how to get to Václav Havel International Airport? Do you need a transfer to Munich, Leipzig, Vienna or elsewhere? FurraBus will take care of you.

Více informací
firmy.png

Corporate Charter Bus

Více informací

Corporate Charter Bus

At your next corporate event, FurraBus is the ideal partner to handle all of your transportation demands. Whether you need to get your employees to team building, Christmas party, conference, training, seminar, or various types of corporate- and business-related outings - we will take care of the logistics.

Více informací
service-4.jpg

Sightseeing Tours

Více informací

Sightseeing Tours

We will take you to your destination! No matter where from and where to you want to go. Our Mercedes and Setra buses are modernly equipped and ready for any group sightseeing tour or a day trip.

Více informací
skoly.png

School & University Trips

Více informací

School & University Trips

It doesn't matter if you need a bus for 20 students or the whole school - we can provide you with buses that meet the needs and size of your group. If you are looking for a bus service for your school, you are at the place.

Více informací
hlavni-vizual.png

Travel Agency Tours

Více informací

Travel Agency Tours

Are you a travel or incoming tour operator, event agency, and looking for a reliable carrier to provide you with transportation?

Více informací
service-7.jpg

Sports Clubs Bus Rental

Více informací

Sports Clubs Bus Rental

Are you looking for transport to training sessions, away matches and championships? FurraBus has a wealth of experience with athletes. There's no equipment we wouldn't take.

Více informací
20191022-153219.jpg

Prague Charter Bus

Více informací

Prague Charter Bus

Individual city transfers, Prague sightseeing tours.

Více informací
service-1.jpg

Employee Shuttle Service

Více informací

Employee Shuttle Service

Pro korporátní klientelu nabízíme pravidelné svozy (linky) zaměstnanců na pracoviště dle potřeb zaměstnavatele. Rádi vám zdarma vypracujeme individuální plán včetně cenového návrhu. Většinou se jedná o svozy do hůře přístupných periferií Prahy.

Více informací
service-8.jpg

Private Bus Tours

Více informací

Private Bus Tours

Transportation tailored to your needs and according to your wishes. FurraBus can offer you a helping hand to create a customized trip for your group.

Více informací

Fotogalerie

Máte otázky nebo potřebujete objednat naše služby?

Zavolejte nám 702 99 60 99

Napište nám info@furrabus.cz

FurraBus s.r.o. sídlo: Penízovková 198, Praha 22, 104 00; IČ 08208964, DIČ CZ08208964; datová schránka ejp6mb

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování
funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti
využíváme soubory cookie.
Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím